لاگ كردن خطاها و پيام های دلخواه در Microsoft.Net با Log4Net

لاگ كردن خطاها و پيام های دلخواه در Microsoft.Net با Log4Net

خلاصه مطلب

یکی از بزرگترین ابزارهای لاگ کردن ( Logging ) که برای Microsoft .Net وجود دارد log4net است. یک استاندارد عالی برای این که چطور باید لاگ های خودمون رو تولید و نگهداری کنیم . بسیار ساده ، قدرتمند ، و قابل توسعه است. این ابزار متن باز و رایگان و دارای مستندات و قدرتمندی در جهت نحوه استفاده از آن ارائه شده ، اما این مستندات کمی دارای پیچیدگی هستند ، اما اگر شما میدانید که log4net چیست و اساسا چه کارهایی میتواند برای شما انجام میدهد و فقط نیاز به نحوه پیاده سازی و syntax  آن دارید ، این مستندات برای شما مفید هستند . این مقاله آموزشی تنها بخشی از این سیستم را به شما معرفی میکند و سعی دارد شما را با ساختار اصلی و اساس این ابزار آشنا کند.

ادامه مطلب


UIKit Framework

UIKit Framework

خلاصه مطلب

یکی از مشکلات طراحان وب در دنیای امروز پیدا کردن کامپوننت هایی است که RTL را پشتیبانی کنند، از دیگر مواردی که طراحان وب را به زحمت می اندازد نیاز به طراحی Responsive صفحات است، فریمورک UIkit یکی از ابزار های مورد علاقه من برای حل این دو مشکل است .

براي توليد سريع User Interface ( رابط كاربري ) تحت وب UIKit يك فريمورك سبك و جامع و ماژولار است ، اين فريمورك بر پايه Css & Html & Javascript  و  تحت MIT License عرضه شده و شما ميتوانيد آزادانه به توسعه و انتشار آن اقدام كنيد .

ادامه مطلب


  • 1
  • 1